Ciekawostki

Nasze inspiracje na komers

Eleganckie i subtelne, a równocześnie uwypuklające kobiece kształty – takie właśnie powinny być sukienki na komers. Idealnej sukienki szukamy na zakończenie kolejnych etapów nauki – od nieco prostszych kreacji na koniec nauki w gimnazjum, przez uwodzicielskie stroje na bal maturalny, aż po wyrafinowane egzemplarze wieńczące edukację na wyższej uczelni. Na co zwrócić uwagę?

Bal gimnazjalny

Jedna z pierwszych uroczystych i „dorosłych” gali, równocześnie pierwszy stres związany z wyborem stroju. Warto postawić na dziewczęce sukienki za kolano, z falbanami, kokardką. Możemy ustalić przed balem, czy kolory sukienek będą stonowane, czy bardziej żywe. Unikniemy wtedy wpadek i będzie łatwiej w poszukiwaniu wymarzonej kreacji. Dopełnieniem będą buty na niskim obcasie i mała, gustowna torebka.

Bal maturalny

Tutaj już tak łatwo nie będzie, a powodów jest przynajmniej kilka. Najważniejszy bal w życiu, stres dużo większy niż przed balem gimnazjalnym, sukienka musi być perfekcyjna i wyśniona, a do idealnej sukienki trzeba jeszcze wybrać partnera na studniówkę. Dobrze więc przygotować się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – unikniemy niepotrzebnych nerwów i ze spokojem przygotujemy się i do balu, i do matury. Wybierając fason, wybierzmy oryginalność! Pokażmy naszym strojem swoją nietuzinkową osobowość, pokażmy siebie. Musimy czuć się swobodnie i naturalnie. Wybór należy do Was.

Komers na zakończenie studiów

Jeżeli przeżyłyście stres związany z balem gimnazjalnym i ze studniówką, dobór stylizacji na komers nie powinien być problemem. Warto zerknąć na zdjęcia z poprzednich imprez i uzgodnić z koleżankami obowiązującą długość sukni, bo później bywa różnie. Większą swobodę będziecie miały z wyborem fasonu, koloru i dodatków – tutaj skromność już nie obowiązuje! Postawcie na asymetryczne kroje, odsłonięte ramiona, modną koronkę – postawcie na seksapil i kobiecość.