Ciekawostki Uroda

Style weselne – jak wybrać ten idealny?

Wielkimi krokami zbliża się Wasz wyjątkowy dzień? Nieustannie przeczesujesz internet w poszukiwaniu inspiracji, a szeroki wybór nie ułatwia Ci zadania? Mamy dla Ciebie kilka rad na temat tego jak odnaleźć własny styl. 

Po pierwsze zastanówcie się z partnerem co do Was pasuje. Pamiętajcie, że to Wasz dzień i najważniejsze w nim jest to żebyście czuli się swobodnie, a motyw przewodni współgrał z Waszymi zainteresowaniami i osobowościami. Pomyślcie o Waszych pasjach, zawodach jakie wykonujecie, stylu w jakim urządziliście lub chcecie urządzić Wasze cztery kąty, ulubionych restauracjach, czym się charakteryzują i jak wyglądają a także o ulubionych filmach i serialach. Wszystko to pomoże Wam zadbać o odpowiednią stylistykę na Waszym ślubie i weselu.

Jeżeli oboje jesteście miłośnikami natury postawcie na wesele w stylu boho.

Lubicie wiejskie klimaty? Zastanówcie się nad stylem rustykalnym. Jesteście fanami brokatu, złota, kryształów i elegancji? Idealny dla Was będzie styl glamour. Natomiast jeżeli uwielbiacie betonowe, ceglane wnętrza z odsłoniętą instalacją i miedzianymi rurami styl industrialny przypadnie Wam do gustu. Nie musicie również decydować się na żaden ze styli. Alternatywą będzie wybranie, jako motywu przewodniego, ulubionego lub związanego z Waszym hobby koloru. Możecie również jako główny element wystroju wykorzystać ukochany gatunek kwiatów.

Decydując się na konkretny styl, nie zapomnijcie o spójności i konsekwencji. Łączenie różnych motywów może skończyć się totalnym kiczem a nie piękną uroczystością o jakiej marzyliście.  Najważniejszy punkt podczas planowania tego dnia to miejsce, w którym ma się on odbyć. Garden Party, najczęściej wybierany na wesele w stylu boho nijak będzie pasować do wyszukanej i luksusowej estetyki glamour. A przestronna, drewniana stodoła przeznaczona dla wesel w stylu rustykalnym na pewno nie sprawdzi się w romantycznym klimacie przyjęcia.

Organizując własny ślub i wesele pokażcie swoim gościom Waszą autentyczność. To Wasz dzień i jak najbardziej macie prawo do uczczenia go w taki sposób o jakim zawsze marzyliście. Wasz styl, to najlepszy styl jaki możecie wybrać na ten szczególny i niepowtarzalny dzień! 🙂