twarz kobiety po oczyszczaniu wodorowym
Uroda Zdrowie

Oczyszczanie wodorowe w pigułce

Oczyszczanie jest nowym zabiegiem w dziedzinie medycyny estetycznej. Znany jest ze swoich “mocy” przeciwstarzeniowych oraz bezbolesności i bezinwazyjności. Łączony jest często z zabiegiem wytwarzania mikroprądów. Więcej o poniżej.

 

Jednak zanim zaczniemy… Możliwe jest, że wpisywałaś w wyszukiwarkę hasło: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”, co mogło być zawodem, ponieważ nie zawsze znajdziemy tam odpowiedzi, na nasze pytania. Dlatego właśnie napisaliśmy ten tekst, który zawiera wiele informacji związanych z zabiegiem oczyszczania wodorowego.

 

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem, który wprowadza wodór. Dzięki temu, niszcząc niepotrzebne i szkodliwe dla naszej skóry rodniki hamuje proces starzenia się, przynajmniej na pewien czas. Po zakończeniu oczyszczania wodorowego dobrym pomysłem jest skorzystanie z zabiegu polegającego na traktowaniu skóry drobnymi ładunkami elektrycznymi, co pozwoli na wzmożoną produkcję elastyny i kolagenu.

 

Oczyszczanie wodorowe – po zabiegu

Zmiany widoczne są natychmiast po jego zakończeniu zabiegu. Oprócz oczyszczenia skóry ze zrogowaciałego naskórka, skóra jest dogłębnie nawilżona, zrewitalizowana i napięta. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jedynym przygotowaniem jest zmycie makijażu twarzy przez kosmetologa. Oczyszczanie wodorowe sprawdzi się idealnie w przypadku skóry suchej, odwodnionej i pozbawionej blasku.

 

Reklama: Medycyna estetyczna Bydgoszcz

 

Wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe jest zalecane dla osób w każdym wieku i o każdej płci. Zabieg świetnie nada się dla osób, których skóra twarzy jest zmęczona i pozbawiona blasku, oraz dla osób, które często wystawione są na działanie zanieczyszczeń. Dodatkowo – zabieg oczyszczania wodorowego sprawdzi się idealnie dla cery naczynkowej, czy nawet trądzikowej.