Biznes Dom i ogród

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy

W centrum Bydgoszczy powstają kolejne duże inwestycje. Powiększa się kolejne nowoczesne osiedle w okolicy ul. Grunwaldzkiej. Finalnie mają powstać tam 3 duże budynki, gdzie liczba mieszkań o zróżnicowanej powierzchni przekroczy 200. Obecnie znajdują się tam już dwa budynki mieszkalne, a na finiszu jest trzeci.

W okolicy powstało również Tęczowe Osiedle, czyli kompleks budynków w różnych kolorach tęczy. Budowa potrwać ma do końca 2017 roku. Warto sprawdzić Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ponieważ wiele się dzieje na rynku nieruchomości. Najbardziej owocne w inwestycje są dzielnice Fordon i Czyżkówko. Obie okolice mogą poszczycić się dużą ilością zieleni, terenem rekreacyjnym oraz dobrą komunikacją z centrum miasta.

Czym wyróżniają się nowe inwestycje na tle innych? Przede wszystkim standardem. Zazwyczaj są to mini-osiedla ogrodzone i monitorowane. Nie braknie również parkingów podziemnych, wind oraz dużych placów zabaw przystosowanych dla najmłodszych dzieci. Wiele inwestycji stawia również na nowoczesne tarasy znajdujące się na dachu obiektu, gdzie w letnie dni można odpocząć wśród zieleni. Takie budynki często wyposażone są również w siłownie. Z badań wynika, że to okolica jest głównym czynnikiem, który wpływa na decyzję o wyborze mieszkania. Ważne są również takie aspekty jak bezpieczeństwo, design oraz nowoczesne rozwiązania.

Deweloperzy coraz bardziej przystosowują się do mody i wymogów potencjalnych klientów. Dopasowanie się do obecnie popularnego aktywnego trybu życia jak najbardziej się sprawdza i przyciąga kolejnych lokatorów. W mieście obecnie realizowanych jest kilkanaście inwestycji i nie zapowiada się, aby na tym miało się skończyć.