Uroda

Jakie są zalety mikrocieniowania?

Z estetycznego punktu widzenia brwi z mikrocieniowaniem zapewniają bardziej efekt aerografu, co jest idealne, jeśli wolisz wygląd brwi pudrowych lub wypełnionych ołówkiem dla własnego stylu.

Można go regulować w górę lub w dół w zależności od pożądanego wyglądu. Możesz uzyskać wspaniały wygląd dzięki wykwalifikowanemu artyście mikrocieniowania, który sprawi, że będzie on odważny i dramatyczny, lub ultra naturalny z subtelną definicją.

Nowoczesne podejście do mikrocieniowania to jaśniejszy kolor czoła brwi (który jest zgodny z naszym własnym naturalnym koloremi brwi), który zwiększa intensywność w kierunku łuku i kończy się jeszcze bardziej wyrazistym ogonem.

Dodatkową korzyścią jest to, że nadaje się szczególnie do wrażliwej skóry, ponieważ nakładanie kropek jest mniej inwazyjne niż dłuższe pociągnięcia wymagane do symulacji pojedynczych włosów, jak w przypadku mikrobladingu.

Ponownie, skóra tłusta może odnieść korzyści, ponieważ jest mniej podatna na przedwczesne blaknięcie niż microblading, a to spowoduje rzadszą potrzebę poprawek.