Ile kosztuje hotel dla psów?

Ile kosztuje hotel dla psów?

Ważnym kryterium wyboru hotelu dla zwierząt jest jego cena, choć nie powinien to być jedyny element, na którym opieramy nasze decyzje. Ceny za dobę w psim hotelu wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę w zależności od rodzaju hotelu, czy miejscowości, w której ten się znajduje. Zazwyczaj ceny rosną wraz z wielkością miasta.

Ważnym kryterium wyboru hotelu dla zwierząt jest jego cena, choć nie powinien to być jedyny element, na którym opieramy nasze decyzje. Ceny za dobę w psim hotelu wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę w zależności od rodzaju hotelu, czy miejscowości, w której ten się znajduje. Zazwyczaj ceny rosną wraz z wielkością miasta. Wiele osób korzysta jednak coraz częściej z usług, które oferują placówki w mniejszych miejscowościach, takie jak np. hotel dla psów Chełmno

Co wpływa na cenę pobytu w hoteliku dla psów?

  • Długość pobytu pupila.

Im dłuższy – tym więcej zapłacimy.

  • Daty pobytu.

Część hoteli nalicza dodatkowe opłaty za dni weekendowe, święta lub okres wakacyjny.

  • Wyżywienie.

Psi hotel może sam zapewnić wyżywienie naszemu czworonogowi lub możemy zdecydować się na dostarczenie pokarmu we własnym zakresie

  • Lokalizacja hotelu.

Te w większych miastach wymagają zazwyczaj większych opłat.

  • Dodatkowe usługi.

Mamy tu na myśli zabiegi pielęgnacyjne, takie jak strzyżenie, kąpiele oraz podawanie leków.

  • Odbiór zwierzęcia ze wskazanej lokalizacji.

Część hotelików dla psów świadczy usługę odbierania i odwożenia swoich psich klientów do ich domów. Takie usługi są zazwyczaj dodatkowo płatne.

  • Wydarzenia wyjątkowe.

Część hoteli nalicza sobie również dodatkowe opłaty, gdy pies wyrządzi jakieś szkody lub, gdy suczka dostanie cieczki. Pracownik psiego hotelu powinien poinformować  o takich sytuacjach.

  • Ilość zwierząt.

Wiele miejsc obniża cenę usług, gdy pod opiekę oddajemy więcej niż jedno zwierzę

Każdy psi hotel powinien posiadać regulamin oraz cennik, w których określa wszystkie aspekty swojej działalności. Jeżeli mimo to w Twojej głowie pojawiają się pytania bez odpowiedzi, skontaktuj się z wybranym miejscem. Petsitterzy na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości i omówią nurtujące Cię kwestie.

Redaktor
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos