lekarze endermologii
Uroda Zdrowie

Czy endermologia jest rzeczywiście skuteczna w leczeniu cellulitu?

Czy odkryłaś już zabieg endermologii? Jest to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje połączenie ssania i rolek, aby ugniatać Twoje ciało, rozbijając cellulit i pozbywając się nadmiaru płynów. Jest to również świetny sposób na poprawę przepływu krwi i krążenia.

 

Endermologia to relaksujący i przyjemny zabieg, który może być stosowany praktycznie w każdym miejscu na ciele. Uczucie, którego doświadczysz jest podobne do masażu tkanek głębokich, więc możesz po prostu położyć się wygodnie i cieszyć się zabiegiem! Z endermologią z pewnością nie musisz cierpieć dla swojej urody!

 

Chcąc dowiedzieć się więcej na ten temat z pewnością wpisywałaś w wyszukiwarce hasło: “endermologia sosnowiec” i nie znalazłaś zbyt wielu przydatnych informacji. Ta strona będzie wyjątkiem – poniższy tekst jest przepełniony wiedzą na temat zabiegu endermologii.

 

Endermologia – idealne rozwiązanie na nieestetyczny cellulit

Tak wiele kobiet ma cellulit, jest on bardzo powszechny, ale wiele z nas nienawidzi jego wyglądu i może on decydować o tym, jakie ubrania nosimy i jak pewnie czujemy się we własnym ciele. Przy letniej pogodzie to wstyd czuć się niekomfortowo, kiedy zakładamy bikini, aby posiedzieć przy basenie, lub nosimy szorty, aby w pełni korzystać z cieplejszej pogody. Ale dzięki zabiegowi endermologii, możesz coś z tym zrobić i pozbyć się cellulitu na dobre!

 

Sprawdź: endermologia sosnowiec

Endermologia – jak działa?

Cóż, najpierw musisz zrozumieć czym jest cellulit. To, co nazywamy cellulitem, to złogi tłuszczu przepychające się przez tkankę łączną, dając nam ten grudkowaty, wyboisty wygląd. Może on wystąpić u każdego, nie musisz mieć nadwagi, ani prowadzić nieaktywnego trybu życia, aby mieć cellulit. Zabieg endermologii działa w walce z cellulitem na dwa sposoby. Po pierwsze, pomaga on wzmocnić i ujędrnić tkankę łączną. Im silniejsza jest tkanka łączna, tym mniej złogi tłuszczu są w stanie przebić się przez nią i stać się widoczne pod skórą. Po drugie, zabieg faktycznie rozbija złogi tłuszczu, dzięki czemu Twoja skóra będzie o wiele gładsza.

 

Korzyści płynące z zabiegu endermologii

Zabieg endermologii jest nie tylko doskonały w leczeniu cellulitu, ale również korzystny w zmniejszaniu widoczności zmarszczek i blizn oraz w napinaniu zwiotczałej skóry. Jest to zabieg nieinwazyjny, nie wymagający czasu rekonwalescencji, wystarczy pomyśleć o nim jak o masażu w wersji deluxe. Jest to również zabieg naturalnie detoksykujący, oczyszczający organizm z tych wszystkich nieprzyjemnych toksyn!