Pojazdy Turystyka

Co warto odwiedzić w Niemczech podczas podróży busem?

Wybrałeś już firmę, która oferuje przewozy do Niemiec, a teraz zastanawiasz się co powinieneś zobaczyć u naszego zachodniego sąsiada?
Niemcy jako kraj oferuje wiele pięknych i historycznych miejsc, poza tym znajduje się niedaleko Polski, dlatego wyjazd nie zniechęca nużącą podróżą i długą trasą.

Do stolicy!
Przede wszystkim głównym punktem podróży powinien być Berlin, gdzie możemy zobaczyć słynny Mur Berliński, Katedrę Berlińską czy Bramę Branderburską. Kolejną atrakcją jest Reichstag – siedziba niemieckiego parlamentu, która ma formę przeszklonej kopuły z tarasem widokowym na całe miasto, w dodatku wejście jest darmowe.

Kraina zamków
W Niemczech szacunkowo znajduje się około 20 tysięcy różnych twierdz, fortec czy pałaców. Budowla, która jest zdecydowanych numerem 1 według turystów to Zamek w Neuschwanstein znajdujący się w Alpach w południowej części Bawarii, który został zbudowany z rozkazu króla Ludwika II. Zamek wygląda jak z bajki i jest symbolem romantycznej architektury.

Czas na relaks!
Lubisz klimat tropików i ciepłe baseny? W Tropical Islands możesz poczuć się jak na rajskiej wyspie! Zjeżdżalnie, palmy, rwąca rzeka, strefa SPA to jedne z wielu atrakcji, które czekają w tym Aquaparku. Warto wybrać się tam na całodniowy pobyt, ponieważ powierzchnia parku jest ogromna.

Busem możesz dojechać bezpośrednio do każdego z tych miejsc, dlatego warto korzystać z opcji przewozów do Niemiec, również w celu wycieczkowym.