laptop wypożyczony z wynajmu laptopów
Technologie

Wynajem laptopów dla firm – 3 błędy, których należy unikać

Przepłacanie za wynajem laptopów biznesowych jest jednym z błędów, na które należy uważać. Ten wpis na blogu pomoże Ci zrozumieć wiele z możliwych błędów, których można łatwo uniknąć, gdy pracujesz z właściwym partnerem. Dlatego samo wpisanie w wyszukiwarkę hasła: “wynajem laptopów” i wybranie pierwszej lepszej wypożyczalni nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego przed decyzją na wynajem laptopów zalecamy zrobić sprawdzenie rynku pod kątem poniższych błędów.

 

Kupowanie laptopów, które są przestarzałe lub zniszczone

Być może najprostszą sztuczką, która pomoże Ci zapewnić, że dostajesz najlepszy możliwy laptop jest ignorowanie prędkości procesora i3, i5, i7 lub i9 i zamiast tego zapytanie wypożyczalni o procesory najnowszej generacji. Nie ma absolutnie nic złego w procesorze wcześniejszej generacji, ale jeśli masz decydować się na wynajem laptopa, to dobrze jest to zrobić jak najlepiej.

 

Zły rozmiar ekranu/rozdzielczość dla potrzeb biznesowych

Kluczowym czynnikiem w określeniu, który wynajem laptopa jest odpowiedni dla Ciebie jest rozdzielczość ekranu. Jeśli zajmujesz się tylko zwykłymi sprawami, takimi jak surfowanie po Internecie lub tworzenie dokumentów, to niskiej klasy laptop, bez względu na rozdzielczość ekranu, będzie idealny i bardziej opłacalny (szczególnie, jeśli mówimy o wynajmie laptopów). Jednakże, jeśli jesteś zaangażowany w gry lub tworzenie projektów CAD – potrzebny będzie Ci potężny laptop z dedykowaną kartą wideo, co pozwoli na zapewnienie maksymalnej rozdzielczości ekranu. Ta bardzo specyficzna opcja zwiększy koszt wynajmu laptopa i zapewni Ci bardziej solidne doświadczenie.

 

Reklama: wynajem laptopów

 

Laptop nie jest wystarczająco wydajny (lub zbyt wydajny)

Aby uzyskać odpowiedni laptop w odpowiedniej cenie, bardzo ważne jest, aby porozmawiać z przedstawicielem handlowym firmy zajmującej się wynajmem laptopów o tym, do czego będzie wykorzystywany laptop. Rzeczy, takie jak dodatkowa pamięć może uczynić Twój tygodniowy wynajem laptopa znacznie bardziej efektywniejszym.